Dlaczego my? Oszczędzamy koszty, czas i optymalizujemy procesy.
Dlaczego z nami? Szerokie i wieloletnie kontakty biznesowe.
Dlaczego warto? Zwiększamy przychody i poziom obsługi klienta.

Oferta

sektor budowlany

Posiadamy ofertę dla firm developerskich i budowlanych obejmującą produkty i usługi z obszaru nowych technologii - prefabrykaty budowlane, ekrany drogowe - stosowane na rynkach europy zachodniej i skandynawii. Pozwalają zaoszczędzić czas budowy i koszty inwestycji.

Zobacz listę Partnerów
sektor samorządowy

Konsorcjum Dostępny Dom utworzone we wrześniu 2013 umożliwia jednostkom samorządu terytorialnego, Towarzystwom Budownictwa Społecznego (TBS) jak również inwestorom prywatnym realizować inwestycje pod klucz w obszarze budownictwa czynszowego i mieszkań pod wynajem. Oferta konsorcjum obejmuje proces organizacji finansowania, budowy, komercjalizacji oraz zarządzania nieruchmościami.

Zobacz listę Partnerów
sektor usług

Rozwiązania pozwalające na uzyskanie optymalizacji procesowej i obniżenia kosztów jak również uzyskania przewagi produktowej na rynku. Świadczymy usługi wiązania dużych dostawców poprzez profesjonalny lobbing oraz networking.

Zobacz listę Partnerów
sektor e-commerce

Kompleksowe rozwiązania w obszarze logistyki, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami (CRM). Posiadamy dostęp do innowacyjnych i sprawdzonych systemów płatności i rozliczeń. Oferujemy nasze usługi już na etapie planowania i projektowania przedsięwzięć informatycznych. W ramach wsparcia merytorycznego organizujemy badania i audyty potrzeb użytkowników systemów IT oraz szkolenia i doradztwo.

Zobacz listę Partnerów