Dlaczego my? Oszczędzamy koszty, czas i optymalizujemy procesy.
Dlaczego z nami? Szerokie i wieloletnie kontakty biznesowe.
Dlaczego warto? Zwiększamy przychody i poziom obsługi klienta.

Sektor e-commerce - Partnerzy

    Od ponad 4 lat świadczy usługi dla firm i osób fizycznych, pomagając obniżyć im koszty usług logistycznych bez rezygnowania z najwyższej jakości usług. Ze względu na doskonałą ofertę oraz opinię wśród klientów firma wybrana została przez wiele platform e-commerce w Polsce na wyłącznego partnera usług logistycznych.

    Od początku istnienia oferuje usługi sprzedażowe, konsultingowe, analizy przedwdrożeniowe, koordynację projektów programistycznych i wdrożeniowych, a także serwis powdrożeniowy. Firma bazuje na produktach i rozwiązaniach oferowanych przez swoich udziałowców lub partnerów biznesowych. Od 2008 roku najważniejszym obszarem działalności firmy stały się rozwiązania wspierające zarządzanie relacjami z Klientami - Customer Relations Management (CRM) oraz wspomagające zarządzanie jakością danych w przedsiębiorstwie - Business Intelligence.

    Od 2005 roku sirma specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań w zakresie wspomagania zarządzania wykorzystując autorskie, oraz standardowe, narzędzia informatyczne. Podstawowych obszarem usług jest realizacja projektów dot. zarządzania danymi podstawowymi, zarządzania jakością danych oraz budowy wydajnych systemów wspomagających zarządzanie.