Dlaczego my? Oszczędzamy koszty, czas i optymalizujemy procesy.
Dlaczego z nami? Szerokie i wieloletnie kontakty biznesowe.
Dlaczego warto? Zwiększamy przychody i poziom obsługi klienta.

Sektor usług - Partnerzy

  Spółka specjalizuje się w realizowaniu potrzeb biznesowych Klientów za pomocą najnowocześniejszych technologii. Oferuje swoje kompetencje, zaangażowanie, a przede wszystkim pasję do tworzenia skutecznych rozwiązań. Optymalizuje procesy biznesowe. Świadczy konsulting w zakresie informatyki i telekomunikacji.

  Firma specjalizuje się w outsourcingu procesów sprzedaży w sektorach business-to-customer i business-to-business. Podstawowym celem Telbridge jest dostarczenie Partnerom możliwie najwyższej jakości efektywnych modeli sprzedaży, opartych o najnowszą technologię telekomunikacyjno - informatyczną.

  Spółka pełni rolę brokera ubezpieczeniowego. Główną działalnością firmy jest tworzenie i negocjowanie masowych programów ubezpieczeń w imieniu swoich klientów oraz świadczenie usługi asysty szkodowej.

  Przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą energii i doradztwem energetycznym.

  Od 2005 roku sirma specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań w zakresie wspomagania zarządzania wykorzystując autorskie, oraz standardowe, narzędzia informatyczne. Podstawowych obszarem usług jest realizacja projektów dot. zarządzania danymi podstawowymi, zarządzania jakością danych oraz budowy wydajnych systemów wspomagających zarządzanie.

  Spółka posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów logistycznych oraz zarządzaniu logistyką po korporacyjny szczebel międzynarodowy włącznie. Oferuje narzędzia systemowe ściśle dostosowane do potrzeb klienta i wdrażane jedynie z niezbędnymi elementami procesowymi zapewniającymi prawidłowe funkcjonowanie.